JW2SN-DC24V
JW2SN-DC24V
Panasonic Electric Works
General Purpose / Industrial Relays 5A 24VDC DPDT SEALED PCB
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
JW2SN-B-DC12V
JW2SN-B-DC12V
Panasonic Electric Works
General Purpose / Industrial Relays 5A 12VDC DPDT CLASS B SEALED PCB
Data Sheet
JW2SN-B-DC18V
JW2SN-B-DC18V
General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 18V
JW2SN-B-DC24V
JW2SN-B-DC24V
General Purpose / Industrial Relays 5A 24VDC DPDT CLASS B SEALED PCB
JW2SN-B-DC5V
JW2SN-B-DC5V
General Purpose / Industrial Relays 2 Form C 10A 250VAC 5V
JW2SN-DC24V
JW2SN-DC24V
JW2SN-DC48V
JW2SN-DC48V
General Purpose / Industrial Relays 5A 48VDC DPDT SEALED PCB